TopVac przedstawicielem szwedzkiej firmy Centraction

centractionlogo.png

Drodzy Państwo,
z wielką radością informujemy, że firma TopVac dołączyła do grona przedstawicieli szwedzkiej firmy Centraction. To światowej klasy lider specjalizujący się w dziedzinie odkurzaczy centralnych przeznaczonych dla obiektów komercyjnych oraz przemysłowych. Centraction posiada ponad 20-letnie doświadczenie, a produkty tej firmy są dostępne w 25 krajach na całym świecie

http://www.centraction.com/our-dealers/

Dzięki nawiązanej współpracy oferta TopVac poszerza się o 53 zupełnie nowe, wysokospecjalistyczne modele odkurzaczy. Każda maszyna może być modyfikowana wedle życzenia i na potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Oprócz jednostek gamę produktów uzupełnia instalacja przemysłowa, gniazda ssące, szufelki automatyczne a także szeroki wybór akcesoriów przystosowanych do pracy w ciężkich warunkach.


centraction polska

http://www.centraction.com/product/bigbagsolutions/

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami!BASIC 3kW

CENTRACTION BASIC 3kW to jednostka przemysłowa trójfazowa z filtracją cykloniczną przeznaczona do sprzątania dużych domów, małych hoteli, pensjonatów, itp. Jednostka przemysłowa wyposażona jest w duży filtr poliestrowy. Zanieczyszczenia lądują bezpośrednio do zbiornika workowego (rękawa), który po zapełnieniu odcinamy, ściągamy, związujemy na dole (w ten sposób powstaje kolejny worek na zanieczyszczenia). Odkurzacz przemysłowy ma prostą konstrukcję i sterowanie elektroniką. Jednostka jest idealnym rozwiązaniem dla systemów odkurzania centralnego do jednoczesnego sprzątania przez 1 - 2 użytkowników.

VC-Series

CENTRACTION VC-Series to odkurzacz przemysłowy z serii VC. Są to urządzenia kompaktowe. Jednostka przemysłowa VC jest wysoka i zbudowana została właśnie w ten sposób, aby zaoszczędzić miejsce na podłodze. Może być wyposażona we wszystkie możliwe funkcje naszych dużych maszyn. Można dodać do niej np.: automatyczne czyszczenie filtra, czujnik poziomu zanieczyszczeń, zawór rewizyjny i wiele więcej innych funkcji. Jednostki VC wyposażone są w obudowę wyciszającą, która znajduje się wokół silnika. Odkurzacze przemysłowe dostępne są z silnikami o różnej mocy.
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

C-Series

CENTRACTION C-Series to odkurzacz przemysłowy z serii C. Seria C to kompaktowe odkurzacze przemysłowe, które można wyposażyć we wszystkie możliwe funkcje naszych dużych maszyn. Można dodać np.: automatyczne czyszczenie filtra, czujnik poziomu zanieczyszczeń, zawór rewizyjny jak i wiele innych. W tych jednostkach zamontowane są silniki, które wykonywane są zgodnie z nowym standardem w zakresie efektywności energetycznej na rok 2017. Jednostki dostępne są z silnikami o różnej mocy.ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

F-Series

CENTRACTION F-Series to odkurzacz przemysłowy z serii F. Z tej serii dostępne są trzy modele, a jednym z ich atutów jest w pełni zautomatyzowany system czyszczenia filtra on-line, który pozwala na automatyczne czyszczenie filtra w dowolnym czasie. Taka opcja jest bardzo przydatna przy w pełni zautomatyzowanych instalacjach oraz gdy dostęp do jednostki jest utrudniony. Jednostki przemysłowe wyposażone są w zautomatyzowaną dolną klapę, która opróżnia zawartość wprost do worka na zanieczyszczenia. Urządzenia z serii F są łatwe w obsłudze i utrzymaniu, co usprawnia sprzątanie, zapewniając jednocześnie czystsze powietrze. Są one również wyposażone we wskaźnik poziomu zanieczyszczeń, który jest połączony z diodą informującą o konieczności wymiany worka. Odkurzacze przemysłowe wyposażone są w cztery przekaźniki, co umożliwia wysyłanie sygnału SD do systemu zarządzania budynkiem. Są również przygotowane do zastosowania zaworów rewizyjnych. Urządzenie zostało zatwierdzone do użytku na statkach i może być zbudowana z materiałów nierdzewnych.
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

STANDARD PUMP UNITS

CENTRACTION PUMP UNITS wszystkie odkurzacze przemysłowe z tej serii, z wyjątkiem jednostki 20kW, mogą być wyposażone w obudowę wyciszającą. Wszystkie odkurzacze począwszy od 5,5kW i większe są wyposażone w przetwornicę częstotliwości, dzięki której uzyskujemy możliwie jak najlepszą wydajność i niskie zużycie energii. Jednostki 3-4kW mogą być uruchamiane bezpośrednio lub mogą być wyposażone w prosty konwerter częstotliwości. Wszystkie jednostki powinny zostać wyposażone w co najmniej jednej zbiornik Centraction.


ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

STANDARD TANK UNITS

CENTRACTION TANK UNITS to jednostki przemysłowe zbiornikowe FM firmy Centraction. Standardowo wyposażone są w ręczne czyszczenie filtra dzięki zaworowi, który znajduje się na górze zbiornika. Jednostki zbiornikowe FA są wyposażone w podzbiornik sprężonego powietrza z zaworem spustowym, który przekazuje filtrowi silny impuls czyszczący, znajduje się on w górnej części zbiornika głównego. Wszystkie jednostki wyposażone są w duże i mocne filtry poliestrowe, a wszystkie zanieczyszczenia zostają zebrane w dużej plastikowej torbie w stalowym zbiorniku. Wszystkie modele mogą zostać opcjonalnie wyposażone w laserowy czujnik zanieczyszczeń, aby zapobiec nadmiernemu wypełnianiu się filtra. Ponadto dodatkowo można dodać ochronę filtra.


ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

SEPARATORY PRZEMYSŁOWE

Separator przemysłowy stosuje się w komplecie z turbiną ssącą lub odkurzaczem przemysłowym. Separator stworzony jest do cyklonicznego systemu filtracji, który na zasadzie siły odśrodkowej odwirowywuje zanieczyszczenia największego typu. Separator można wyposażyć w worek jednorazowy big bag i zestawy longopack. Urządzenia można zamocować do ściany lub podłogi za pomocą specjalnych uchwytów.

sc 35c 65

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY


ZWIJAK Z ANTYSTATYCZNYM WĘŻEM

zwijak

Zwijak malowany jest proszkowo lub wykonany ze stali nierdzewnej. Zwijaki mogą być montowane na suficie, na ścianie lub na ramie urządzeń. Produkt ten wyposażony jest w mikro włącznik oraz specjalny zawór zamykający rurociąg, gdy ten nie jest w użytku.

Zwijak występuje z antystatycznymi wężami o długości:
- 10m średnica 32mm, zwijak malowany proszkowo
- 8m średnica 38mm, zwijak malowany proszkowo
- 6,5m średnica 50mm, zwijak malowany proszkowo
- 10m średnica 32mm, zwijak wykonany ze stali nierdzewnej
- 8m średnica 38mm, zwijak wykonany ze stali nierdzewnej


ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY© 2009-2018 www.mornel.com | Regulamin sklepu | TopVac przedstawicielem szwedzkiej firmy Centraction | TopVac.pl odkurzacze centralne

Zawartość strony jest własnoścą firmy TopVac Odkurzacze Centralne - kopiowanie treści WYŁACZNIE za zgodą.