Zobacz co działo się na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2016!

IMG_13712.jpg

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że podczas Międzynarodowych Targów INSTALACJE 2016 w Poznaniu nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród  odwiedzających.
Dziękujemy za wszystkie słowa uznania.

Prezentowane produkty i nowości Firmy TopVac zostały uznane za najciekawsze w swojej branży, czego efektem jest materiał filmowy z udziałem Zbigniewa Urbańskiego.

- pokaz innowacyjnej na polskim rynku technologii - systemu bezobsługowych odkurzaczy centralnych HUSKY PRO AUTOMATIC do sprzątania na sucho i mokro w obiektach komercyjnych jak i inwestycjach indywidualnych- 50 lecie marki Duovac - jubileuszowy odkurzacz Duovac Asteria, który z tej okazji objęty został całoroczną promocją specjalną- Duovac Distinction - nowy model dedykowany do systemu Hide-A-Hose (węża chowanego w ścianę). Dla zainteresowanych przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną promocję na zestaw: Odkurzacz Duovac Distinction + system HAH!

© 2009-2018 www.mornel.com | Regulamin sklepu | Zobacz co działo się na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2016! | TopVac.pl odkurzacze centralne

Zawartość strony jest własnoścą firmy TopVac Odkurzacze Centralne - kopiowanie treści WYŁACZNIE za zgodą.