Oferta DUOVAC

Po prostu więcej wygody!

Zapomnij o ciężkich, hałaśliwych, nieporęcznych, pokrytych kurzem odkurzaczach. Duo Vac ® uczynił domowe sprzątanie znacznie mniej dokuczliwym. Po prostu podłącz elastyczny wąż do gniazda ściennego. Wszystko zostało dopracowane, aby uczynić Państwa życie znacznie prostszym.

Cechy Systemu Centralnego Odkurzania Duo Vac:

  • Łatwość użytkowania
  • Wybór eleganckich, dopasowanych akcesoriów
  • 3 do 4 razy większa moc w porównaniu ze zwykłymi przenośnymi
  • odkurzaczami; już teraz nie musisz kilkakrotnie odkurzać tego samego miejsca!
  • System filtracyjny tak wydajny, że nie ma potrzeby wentylacji zewnętrznej
  • Zbiornik na śmieci o dużej pojemności (nawet do 36 litrów, co znacznie redukuje częstotliwość opróżniania)
  • Wyjątkowa i solidna jakość produkcji, co znacznie obniża procent reklamacji

Bardziej dostępne niż się Państwu wydaje

Właściwie Systemy Odkurzania Centralnego Duo Vac nie kosztują więcej niż luksusowe odkurzacze przenośne – a ich użytkowanie i utrzymanie jest wręcz nieznaczne. Nasze systemy nie wymagają worków do odkurzaczy czy zewnętrznej wentylacji, a ich żywotność jest wyjątkowo długa! Sama instalacja jest znacznie prostsza i tańsza niż może się Państwu wydawać. Profesjonaliści wykonają instalację zaledwie w kilka godzin, nie niszcząc przy tym Państwa domu.

Po prostu lepsza jakość powietrza

Nawiązując do opinii różnych stowarzyszeń i specjalistów zajmujących się czystością powietrza i chorobami układu oddechowego, używanie odkurzaczy centralnych znacznie poprawia jakość powietrza w domach. Odkąd systemy odkurzania centralnego są instalowane z dala od zamieszkiwanych pomieszczeń domowych - nie dochodzi do wydalania zanieczyszczonego powietrza w czyste. Kurz i alergeny nie mieszają się, a cząsteczki pyłów nie zawieszają się w powietrzu, które następnie może być wdychane. Z naszym doskonałym system filtracyjny zatrzymane zostaje aż 97% maleńkich mikrocząsteczek – wielkości nawet do 0,1 mikrona – dlatego nie ma potrzeby montowania zewnętrznych kanałów wentylacyjnych.

Po prostu szybciej

Super wydajne akcesoria

Naszą misją w Duo Vac jest ciągłe ulepszanie, a to wszystko dla naszych klientów. Innymi słowy, zawsze poszukujemy nowych sposobów, dzięki którym Państwa życie stanie się łatwiejsze. Dla nas, akcesoria to narzędzia, które mają nie tylko zminimalizować Państwa wysiłek, ale i wykonywać wszystkie zadania lepiej oraz szybciej.

Po prostu lepsza moc czyszczenia

Systemy Centralnego Odkurzania Duo Vac wykorzystują siłę silnika AMETEK Lamb Electric, efektywność naszego zaawansowanego systemu filtracyjnego DuoFibre oraz pomysłowość optymalnego kształtu zbiornika na śmieci DuoMax™ A wszystko to razem, wzmacnia efekt cykloniczny, który wytwarza 3 do 4 razy więcej mocy niż zwykłe odkurzacze przenośne. Tak więc nasze urządzenia czyszczą szybciej i dokładniej, a tym samym znacznie lepiej chronią Państwa dobytek.

Zapraszamy do naszego sklepu

© 2009-2018 www.mornel.com | Regulamin sklepu | Oferta DUOVAC | TopVac.pl odkurzacze centralne

Zawartość strony jest własnoścą firmy TopVac Odkurzacze Centralne - kopiowanie treści WYŁACZNIE za zgodą.