REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep internetowy, działający pod adresem www.topvac.pl, prowadzony jest przez TopVac ul. Moderska 1A, 62-060 Zamysłowo, NIP 784-157-80-08, REGON 639800964, tel. 61 8177-043, e-mail: biuro@topvac.pl. Sklep zobowiązany jest do wydawania towaru bez wad.

2. ZASADY DOKONYWANIA ZAKUPÓW

2.1. Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.topvac.pl, służy do dokonywania zakupów artykułów znajdujących się w naszym magazynie przez Internet.

2.2. Zakupy w sklepie internetowym mogą być dokonywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie.

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia na stronie www.topvac.pl wybór formy płatności (przelew przed wysyłką zamówionego towaru lub pobranie czyli płatność w momencie dostawy towaru) i przesłanie zamówienia.

2.3. Przyjęcie przez sklep internetowy każdego złożonego zamówienia jest potwierdzane drogą e-mailową lub telefoniczną przez obsługę sklepu. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi w momencie potwierdzenia zamówienia przez naszą firmę.

2.4. Wysyłając zamówienie, zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu sklepu, w szczególności z możliwością odstąpienia od umowy, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o Prawach Konsumenta i akceptuje jego postanowienia.

2.5. Nasz sklep internetowy przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku.
Zamówienia złożone i potwierdzone w dni powszednie do godz.12.00 wysyłane są tego samego dnia .
Zamówienia złożone w dni powszednie po godz.12.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego. Termin dostawy zamówionego produktu to do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na koncie dostawcy (w przypadku wysyłki za pobraniem termin dostawy liczony jest od czasu wpłynięcia zamówienia). W przypadku dłuższego terminu dostawy Klient zostanie poinformowany indywidualnie.

Każde złożone zamówienie pociąga za sobą obowiązek zapłaty.

3.Zamówiony towar będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej specjalizującej się w dostarczaniu przesyłek. Towar wysyłamy tylko na terenie Polski.

4.Koszty dostarczenia zamówionego towaru będą uzależnione od wielkości zamówienia i asortymentu.
Paczka do 31 kg płatna przelewem przed wysyłką towaru to koszt 18,00 zł brutto.
Paczka do 31 kg pobraniowa to koszt 26,00 zł brutto.
Wszystkie zamówienia powyżej 200,00 zł brutto realizowane są na nasz koszt.

5.Ceny w naszym Sklepie Internetowym wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku zakupu towaru, na który wprowadzona jest błędna cena przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie, a zamówienie zostanie anulowane. Ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy (patrz. pkt. 4 regulaminu).

6.W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie
czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

7.Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny).

8.W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.

Dane do przelewu bankowego:
TopVac DEUTSCHE BANK 14191010482667476502920001
Tytuł przelewu: zapłata za [nr zamówienia];

9.Wszelkie zwroty wysyłane na koszt TopVac nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

10. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych do zwrotu za pobraniem.

11.Klient ma prawo - zgodnie z Ustawą  z dnia 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od daty otrzymania produktu.

12.Wzór stosownego oświadczenia należy pobrać tutaj, wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w odpowiednio zabezpieczonym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania i nie może być uszkodzony.

13.Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu.

Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.

14.Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.topvac.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

15.Sklep www.topvac.pl zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.

16.Użytkownik rejestrując się w sklepie internetowym www.topvac.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy TopVac.

WARUNKI REKLAMACJI :

1.Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).

2.Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący.

3.Zgłoszenie reklamacyjne musi być złożone w formie pisemnej.

4.Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 7 dni roboczych od daty dostarczenia uszkodzonego towaru pod adres firmy: TopVac ul. Moderska 1A, 62-060 Zamysłowo.

5.Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

6.Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta ,wiążące są też warunki gwarancji dostarczane zawsze z jednostką centralną.

7.Ewentualne spory pomiędzy Klientem, a sklepem TopVac, zostaną poddane rozstrzygnięciu właściwego sądu zgodnie z Kodeksem postępowania cywilnego z dnia 17 listopada 1964 roku (Dz. U. Nr 43, poz. 296 z późn. zm.).

Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.topvac.pl oznacza akceptacje postanowień regulaminu.

ZałącznikRozmiar
Odstąpienie od umowy TopVac 2015.pdf90.19 KB

© 2009-2018 www.mornel.com | Regulamin sklepu | REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO | TopVac.pl odkurzacze centralne

Zawartość strony jest własnoścą firmy TopVac Odkurzacze Centralne - kopiowanie treści WYŁACZNIE za zgodą.