Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia na stronie www.topvac.pl wybór formy i przesłanie zamówienia. Nasz sklep internetowy przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku.

Zamówienia złożone i potwierdzone w dni powszednie do godz.12.00 wysyłane są tego samego dnia.

Zamówienia złożone w dni powszednie po godz.12.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

Termin dostawy zamówionego produktu to do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na koncie dostawcy (w przypadku wysyłki za pobraniem termin dostawy liczony jest od czasu wpłynięcia zamówienia). W przypadku dłuższego terminu dostawy Klient zostanie poinformowany indywidualnie. Zamówiony towar będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Towar wysyłamy tylko na terenie Polski. Koszty dostarczenia zamówionego towaru będą uzależnione od wielkości zamówienia i asortymentu.

Paczka do 31 kg płatna przelewem przed wysyłką towaru to koszt 16,00 zł brutto. Paczka do 31 kg płatna za pobraniem to koszt 24,00 zł brutto.

Wszystkie zamówienia powyżej 200,00 zł brutto realizowane są na nasz koszt. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.