Kanadyjski producent z ponad 50-letnim doświadczeniem

Odkurzacze Duovac

Marka Douvac jest znana z wykorzystywania w swoich produktach innowacyjnych technologii. Jedną z nich jest system podwójnej filtracji, na który składa się filtr materiałowy DuoFib Velcro + cyklon oraz wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy. Dzięki temu urządzenia Douvac stały się niezawodne, bardzo wydajne i proste w obsłudze. Kolejną bardzo ważną zaletą jest zastosowanie w odkurzaczach Duovac technologii SILPURE. Technologia SILPURE wykorzystuje naturalną siłę srebra, tym samym hamuje rozwój bakterii i zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Podwójny system filtracji w połączeniu z technologią SILPURE daje gwarancję łatwej obsługi i konserwacji.

Priorytetem marki Duovac jest tworzenie urządzeń, które będą estetyczne i proste w obsłudze, a zarazem wydajne i ponadczasowe. Ponieważ ponad 50-letnie doświadczenie zobowiązuje, marka ta stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania.

Komfort użytkowania

Dzięki wbudowanemu systemowi kanałów wyciszających urządzenia Duovac zyskały miano najcichszych odkurzaczy na rynku. Ale to nie wszystko. Z myślą o zapewnieniu użytkownikom jeszcze większej wygody, marka wprowadziła na rynek model Signature, który może być wykorzystywana przez dwóch użytkowników jednocześnie.

Obsługa

Dla zapewnienia klientom maksimum satysfakcji i wygody użytkowania marka Douvac sięgnęła po technologie zapewniające łatwą i szybką obsługę. Filtr DuoFib Velcro można prać w pralce lub płukać pod bieżącą wodą. Po wysuszeniu filtr montuje się z powrotem w odkurzaczu centralnym. Dodatkowo każdy model może zostać wyposażona w wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy, dzięki któremu filtr DuoFib Velcro pozostanie czysty, a cała obsługa odkurzacza ograniczy się do wymiany zapełnionego worka. Po wyczyszczeniu filtra lub wymianie worka należy założyć lekki aluminiowy zbiornik i przymocować go za pomocą wygodnych plastikowych klamr. O konieczności wyczyszczenia filtra lub wymiany worka informuje niezawodny wskaźnik LED.

Wszechstronne zastosowanie

Każdy odkurzacz Duovac został wyposażony przez producenta w wysokiej jakości akcesoria do sprzątania, które umożliwiają wszechstronne wykorzystanie odkurzacza. Znajdziemy wśród nich szeroką gamę szczotek przeznaczonych do różnych powierzchni oraz specjalistycznych końcówek.

Odkurzacze centralne Duovac znajdują zastosowanie w apartamentach, mieszkaniach, domach jednorodzinnych, a także obiektach przemysłowych, pensjonatach i hotelach.

do 250 m2

Odkurzacz centralny DUOVAC AIR10

Przeznaczona do domów o powierzchni 250m2

do 250 m2

Odkurzacz centralny DUOVAC SENSA

Przeznaczona do domów o powierzchni 250m2

do 400 m2

Odkurzacz centralny DUOVAC ASTERIA

Przeznaczona do domów o powierzchni 400m2

do 800m2

Odkurzacz centralny DUOVAC AIR50

Przeznaczona do domów o powierzchni 800 m2

do 1500 m2

Odkurzacz centralny DUOVAC DISTINCTION

Przeznaczona do domów o powierzchni 1500m2

2x300m2

Odkurzacz centralny DUOVAC SIGNATURE

Przeznaczona do domów o powierzchni 2x300m2