targi

Giełdy Towarowe IK

Dziękujemy bardzo za odwiedzenie naszego stoiska na tegorocznej Giełdzie Towarowej organizowanej przez Heating Polska w Zakopane, która odbyła się w dniach 25-27.05.2018 oraz Giełdzie Towarowej organizowanej przez Firmę Koned , która odbyła się 08-09.06.2018 w Mikorzynie. Prezentowaliśmy tam nową jednostkę Saniflo SM60 oraz znaną i cenioną od wielu lat markę GREENline z jednostkami centralnymi z zastosowaniem do różnej wielkości inwestycji.

Jednostki Saniflo charakteryzują się przyjazną użytkownikowi filtracją, a nowy model Saniflo SM60 idealnie nada się na duże domy, hotele i pensjonaty do maksymalnej powierzchni 500m². Prezentowaliśmy również niezawodne i atrakcyjne cenowo modele GREENline ze skuteczną podwójną filtracją, a zestawy sprzątające dedykowane do tych modeli wyposażone są w regulator mocy ssania, co znacznie podnosi komfort sprzątania.

Kolejną atrakcją prezentowaną na targach był system Hide-A-Hose z wężem chowanym w ścian, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających.  Niewątpliwie system HAH zyskuje coraz większą rzeszę klientów, dzięki licznym zaletom przekonuje zarówno inwestorów indywidualnych jak i montażystów.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję gościć na naszym  stoisku liczne grono firm współpracujących z nami  oraz wielu gości z którymi po raz pierwszy się spotkaliśmy na targach. Dołożymy wszelkich starań aby warunki współpracy i obsługa była zawsze na najwyższym poziomie.