targi

Giełda Towarowa Heating Zakopane 2019

 

 

Dziękujemy bardzo za odwiedzenie naszego stoiska na tegorocznej Giełdzie Towarowej organizowanej przez hurtownię Heating Polska w Zakopane, która odbyła się w dniach 25-26.05.2019. HEATING-INSTGAZ Sp. z o.o. to największa hurtownia instalacyjna w Rzeszowie, współpracująca z wiodącymi producentami branżowymi, zapewniająca profesjonalne wprowadzanie towarów na rynek. Już od 15 lat z powodzeniem organizuje Giełdę Towarową. W skład bogatej oferty hurtowni Heating wchodzą również produkty oferowane przez naszą firmę TopVac z markami odkurzaczy Saniflo, Husky oraz znaną i cenioną od wielu lat marką GREENline.

Wśród najciekawszych produktów na Giełdzie Towarowej w Zakopanem prezentowaliśmy markę Saniflo, która charakteryzuje się przyjazną użytkownikowi filtracją. Dużym zainteresowaniem cieszył się model Saniflo SM60 na duże domy, hotele i pensjonaty, do maksymalnej powierzchni 500m². Promowaliśmy również niezawodne i atrakcyjne cenowo modele GREENline, ze skuteczną i wygodną w użytkowaniu podwójną filtracją. Niektóre modele GREENline wyposażone są w regulację mocy ssania, co dodatkowo podnosi komfort sprzątania.

Kolejną atrakcją prezentowaną na targach był system Hide-A-Hose z wężem chowanym w ścianie, który ze względu na liczne zalety użytkowe, cieszył się dużym zainteresowaniem przyszłych klientów i firm montażowych.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję gościć na naszym  stoisku liczne grono firm współpracujących z nami, oraz wielu nowych gości, z którymi po raz pierwszy się spotkaliśmy. Dołożymy wszelkich starań aby warunki współpracy i obsługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Dziękujemy Naszemu Partnerowi – firmie HEATING Polska za organizację kolejnej, udanej edycji Giełdy Towarowej.