Odkurzacze centralne GREENline PLUS

System GREENline Plus został opracowany z myślą o osobach szczególnie wrażliwych na kurz i roztocza. W odróżnieniu od tradycyjnych odkurzaczy przenośnych, system odkurzania centralnego skutecznie pozbywa się z pomieszczeń mikroskopijnej wielkości cząsteczek kurzu wydmuchując je na zewnątrz. W ten sposób powietrze w pomieszczeniu jest czyste i wolne od roztoczy oraz bakterii.

Ale to nie wszystko!
Poznaj inne zalety odkurzaczy centralnych GREENline PLUS:

Wygoda użytkowania

Wydajność zapewniona przez wysokiej klasy turbiny ssące Ametek Lamb idzie w parze z ergonomicznym uchwytem oraz lekkim i elastycznym wężem objętym 5-letnią gwarancją. Ergonomiczny uchwyt umożliwia łatwe odpięcie i zapięcie zbiornika na zanieczyszczenia, podczas gdy wysokiej jakości elastyczny wąż Superior ułatwia dotarcie nawet do trudnodostępnych miejsc.
Dla uzyskania jeszcze większego komfortu pracy z odkurzaczem GREENline PLUS urządzenie można zintegrować z innowacyjnym systemem Hide-A-Hose.

Dwustopniowa filtracja

W odkurzaczach centralnych GREENline PLUS zastosowano system dwustopniowej filtracji kanadyjskiego producent NUERA AIR. System polega na oddzieleniu większości zanieczyszczeń przez cyklon oraz usunięciu pozostałych drobinek kurzu przez samoczyszczący się filtr tkaninowy. System może zostać dodatkowo uzupełniony o wymienny, antyalergiczny worek jednorazowy, który skutecznie chroni filtr główny przed zanieczyszczeniami, tym samym skracając czas obsługi odkurzacza do absolutnego minimum. Istnieje również możliwość zastosowania w urządzeniach workowego filtra wylotu powietrza.

Cicha praca

Atutem w przypadku każdego systemu odkurzaczy centralnych jest cicha praca. W celu zapewnienia jak najniższego wskaźnika hałasu system GREENline PLUS został odpowiednio wyciszony. Dzięki temu proces sprzątania jest cichy i nieuciążliwy dla innych użytkowników pomieszczeń.

Najwyższa jakość wykonania

Urządzenia zostały wykonane w całości z metalu, dlatego stanowią gwarancję trwałości oraz estetycznego wyglądu systemu przez długi czas.

Gwarancja

Linia GREENline PLUS obejmuje trzy niezawodne i skuteczne modele: SVS 600, SVS 700 i SVS 800.

Odkurzacze centralne GREENline PLUS objęte są gwarancją do 10 lat.

Szczegóły gwarancji sprawdź tu.

do 180 m2

Odkurzacz centralny GREENline PLUS SVS600

Przeznaczona do domów o powierzchni 180m2

do 250 m2

Odkurzacz centralny GREENline PLUS SVS700

Przeznaczona do domów o powierzchni 250m2

do 400 m2

Odkurzacz centralny GREENline PLUS SVS800

Przeznaczona do domów o powierzchni 400m2