Systemy odkurzaczy centralnych GREENline

Odkurzacze centralne GREENline zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wykorzystanie najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologii, a także szeroki wybór akcesoriów w atrakcyjnych cenach sprawiają, że makra GREENline jest chętnie wybierana przez klientów ceniących jakość w rozsądnej cenie.

Wszechstronne zastosowanie

Odkurzacze GREENline zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby umożliwić skuteczne czyszczenie powierzchni mieszkalnych oraz użytkowych. System od lat jest z powodzeniem stosowany w apartamentach i domach jednorodzinnych.

Dostępne modele

Linia GREENline to trzy modele niezwykle wydajnych, trwałych, a zarazem łatwych w obsłudze odkurzaczy centralnych: GREENline 120, GREENline 150 i GREENline 250. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania model GREENline 250 wzbogacono o system regulacji mocy ssącej, który umożliwia dostosowanie mocy odkurzacza do aktualnych potrzeb użytkownika.

Skuteczna filtracja

Wszystkie odkurzacze z serii GREENline są wyposażone w przyjazny dla użytkownika system filtracji Comfort. Na system składa się bardzo dokładny, zmywalny, poliestrowy filtr Hepa. Dla maksymalnej wygody użytkowania urządzenia mogą zostać wyposażone w opcjonalny antyalergiczny worek jednorazowy. Worek chroni filtr przed zanieczyszczeniami, jednocześnie skracając czas obsługi odkurzacza do kilkudziesięciu sekund. Dodatkową zaletą tych odkurzaczy centralnych jest możliwość zastosowania workowego filtra wylotu powietrza.

Wygodna i łatwa obsługa

Dzięki współpracy z systemami takimi jak Hide-A-Hose oraz wąż Power Control z regulacją mocy ssania jednostki GEENline z łatwością dostosowują się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań poszczególnych użytkowników. Na komfort użytkowania wpływa również:

  • mocne i niezawodne silniki Domel, które gwarantują bezawaryjną pracę systemu przez długi czas,
  • ergonomiczne uchwyt, który ułatwia montaż i demontaż zbiornika na zanieczyszczenia,
  • obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zapewniająca trwałość i estetyczny wygląd systemu,
  • wyświetlacz LCD, który informuje użytkownika o najważniejszych parametrach odkurzacza centralnego.

Gwarancja

Wszystkie modele z linii GREENline zostały objęte przez producenta pięcioletnim okresem gwarancji użytkowej.

do 150 m2

Odkurzacz centralny GREENline 120

Przeznaczona do domów o powierzchni 150m2

do 250 m2

Odkurzacz centralny GREENline 150

Przeznaczona do domów o powierzchni 250m2

do 350m2

Odkurzacz centralny GREENline 250

Przeznaczona do domów o powierzchni 350m2