Najlepiej ciągnie Husky!

W 2018 roku obchodzimy jubileusz 50-lecia marki Husky. Jednostki Husky to przede wszystkim nowoczesne technologie, które gwarantują użytkownikowi łatwą obsługę i konserwację. Wyjątkowy desing usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów, a szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań pozwoli z łatwością wybrać system w pełni dostosowany do naszych potrzeb. Marka Husky oferuje pełną gamę produktów – od podstawowych modeli do sprzątania na sucho, po jednostki z funkcją sprzątania na mokro i automatycznym odpływem do kanalizacji.

Uniwersalne zastosowanie

Wszechstronne wykorzystanie odkurzacza jest możliwe dzięki szerokiej gamie wysokiej jakości akcesoriów do sprzątania – szczotek do różnych powierzchni oraz końcówek specjalistycznych. Producent wyposażył jednostki Husky w szczotki do twardych podłóg, dywanów, kafli i tapicerek, a także końcówki w różnych rozmiarach, które idealnie nadają się do sprzątania pod meblami.
Jednostki centralne Husky przeznaczone są do apartamentów, mieszkań, domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych, pensjonatów i hoteli.

Odkurzacze Husky

To co wyróżnia jednostki centralne Husky to niezawodna filtracja, jaką zapewnia zastosowanie filtra materiałowego DuoFib Velcro + cyklon lub wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowego użytku. Dzięki temu odkurzacze są niezwykle efektywne, gwarantując klientom pełne zadowolenie ze sprzątania przez wiele lat. Filtr DuoFib Velcro można prać w pralce lub płukać pod bieżącą wodą. Po wysuszeniu montuje się ponownie w jednostce centralnej. Kolejną bardzo istotną zaletą odkurzaczy Husky jest zastosowanie w jednostkach technologii SILPURE, która wykorzystuje naturalną siłę srebra, tym samym hamuje rozwój bakterii i zapobiega nieprzyjemnym zapachom.

Podwójny system filtracji w połączeniu z technologią SILPURE gwarantuje łatwą obsługę i konserwację. Dodatkowo każda jednostka centralna może zostać wyposażona w wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy dzięki któremu filtr DuoFib Velcro pozostanie czysty, a cała obsługa odkurzacza ograniczy się do wymiany zapełnionego worka na nowy. Jednostka sygnalizuje konieczność wymiany worka lub wyczyszczenia filtra za pośrednictwem niezawodnego wskaźnika LED.

Dodatkowym atutem rozwiązania jest niezwykle cicha praca urządzenia, którą zapewnia unikatowy i opatentowany przez producenta system wbudowanych kanałów wyciszających.

Odkurzacze Husky Automatic

Odkurzacze z serii Husky Automatic idealnie nadają się do sprzątania zarówno suchych jak i mokrych powierzchni np. w kuchni, restauracji, biurze, myjni samochodowej, przychodni lekarskiej, szpitalu, hotelu jak i ściągania wody wokół basenów itp.

Husky Automatic to odkurzacze wyposażone w przyłącze wody oraz automatyczny odpływ zanieczyszczeń do kanalizacji. Dzięki temu po skończonej pracy odkurzacz sam pozbywa się zanieczyszczeń i czyści zbiornik za pomocą strumienia wody. Wyposażenie jednostek Husky Automatic w automatyczny odpływ zanieczyszczeń do kanalizacji pozwoliło na wyeliminowanie wszelkich worków czy dodatkowych filtrów, dzięki czemu stały się one praktycznie bezobsługowymi urządzeniami czyszczącymi. Ma to również inne zalety. Brak dodatkowych worków i filtrów oznacza niezmienną moc ssąca w całym okresie użytkowania. Natomiast przyłącze wody gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo czystej instalacji, która może być w każdej chwili wyczyszczona i zdezynfekowana. Odkurzacze serii Husky Automatic idealnie nadają się do czyszczenia parkietów drewnianych, paneli, płytek oraz wykładzin i dywanów itp.

W gamie modeli odkurzaczy Husky Automatic znalazły się następujące modele: Husky PRO 300, Husky PRO 400, Husky PRO 500 oraz Husky PRO 600.

Jednostki centralne Husky Automatic w zależności od modelu nadają się zarówno do użytku domowego jak i przemysłowego. Jednostki te mogą zostać zamontowane w budynkach o powierzchni użytkowej dochodzącej do 2000m2 (a nawet większej przy połączeniu kilku jednostek).

Jednostki HUSKY

do sprzątania na sucho

Husky Flex
do 250 m2

Jednostka centralna HUSKY FLEX

Przeznaczona do domów o powierzchni 250m2
Husky Evolution
do 500 m2

Jednostka centralna HUSKY EVOLUTION

Przeznaczona do domów o powierzchni 500m2
Husky Whisper
do 500 m2

Jednostka centralna HUSKY WHISPER

Przeznaczona do domów o powierzchni 500m2
Husky Titan
do 1500 m2

Jednostka centralna HUSKY TITAN

Przeznaczona do domów o powierzchni 1500m2
Jednostki HUSKY

do sprzątania na mokro

Husky Pro 100
do 400 m2

Jednostka centralna HUSKY PRO 100

Przeznaczona do domów o powierzchni 400m2
Husky Pro200
do 1000 m2

Jednostka centralna HUSKY PRO 200

Przeznaczona do domów o powierzchni 1000m2
Husky Pro300
do 350 m2

Jednostka centralna HUSKY PRO 300

Przeznaczona do domów o powierzchni 350m2
HUpro300CB_10inH_300dpi
do 350 m2

Jednostka centralna HUSKY PRO 300 z dolnym zbiornikiem

Przeznaczona do domów o powierzchni 350m2
Husky Pro400
do 1000 m2

Jednostka centralna HUSKY PRO 400

Przeznaczona do domów o powierzchni 1000m2
Husky Pro400 z dolnym zbiornikiem
do 1000 m2

Jednostka centralna HUSKY PRO 400 z dolnym zbiornikiem

Przeznaczona do domów o powierzchni 1000m2
Husky Pro500
do 1000 m2

Jednostka centralna HUSKY PRO 500

Przeznaczona do domów o powierzchni 1000m2
Husky Pro500 z dolnym zbiornikiem
do 1000 m2

Jednostka centralna HUSKY PRO 500 z dolnym zbiornikiem

Przeznaczona do domów o powierzchni 1000m2
Husky Pro600
do 2000 m2

Jednostka centralna HUSKY PRO 600

Przeznaczona do domów o powierzchni 2000m2
Husky Pro600 z dolnym zbiornikiem
do 2000 m2

Jednostka centralna HUSKY PRO 600 z dolnym zbiornikiem

Przeznaczona do domów o powierzchni 2000m2