Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Zestaw do sprzątania ERGO SWIVEL

1 179,91  brutto
Zestaw do sprzątania ERGO SWIVEL wąż z włącznikiem on/off
Wybierz opcje

Zestaw do sprzątania Basic

1 179,91 1 277,08  brutto
 Zestaw do sprzątania Basic. Zestaw składa się z 7 niezbędnych elementów ułatwiających sprzątanie podłóg i mebli tapicerowanych. Dodatkowym atutem jest rura teleskopowa z klipsem który zabezpiecza ją przed przypadkowym wypadnięciem z uchwytu.
Wybierz opcje

Zestaw do sprzątania Superior Duovac

1 472,37 1 511,87  brutto
Zestaw do sprzątania Superior Duovac. Zestaw składa się z 9 niezbędnych elementów ułatwiających sprzątanie podłóg, dywanów i mebli tapicerowanych. Dodatkowym atutem jest praktyczna torba na akcesoria oraz uchwyt do rury teleskopowej, niewątpliwie te elementy znacznie ułatwiają komfortowe przechowywanie całego asortymentu gdy nie jest używany.
Wybierz opcje

Zestaw do sprzątania Superior Husky

1 293,05  brutto
 Zestaw do sprzątania Superior Husky. Zestaw składa się z 8 niezbędnych elementów ułatwiających sprzątanie podłóg, dywanów i mebli tapicerowanych. Dodatkowym atutem jest praktyczna torba na akcesoria oraz uchwyt do rury teleskopowej, niewątpliwie te elementy znacznie ułatwiają komfortowe przechowywanie całego asortymentu gdy nie jest używany.
Wybierz opcje

Zestaw do sprzątania VALUEFLEX

686,17  brutto
Zestaw do sprzątania VALUEFLEX wąż z włącznikiem on/off
Wybierz opcje

Zestaw do sprzątania Standard

472,07 592,86  brutto

Zestaw do sprzątania Standard. Podstawowy zestaw do sprzątania z wężem bez włącznika on/off na uchwycie. Często stosowany jako zestaw garażowy.

Wybierz opcje