Klimatyzacja do mieszkania, domu i biura

Domowa klimatyzacja to rozwiązanie, które od lat cieszy się coraz większym zainteresowaniem właścicieli domów jednorodzinnych oraz mieszkań. Odczuwane przez nas wszystkich ocieplenie klimatu sprawiło, że coś, co kiedyś było zbytkiem dzisiaj staje się swoistym standardem w niemal każdym nowym wnętrzu. Z zalet klimatyzacji coraz częściej korzystają również właściciele nieruchomości już eksploatowanych, o czym decyduje łatwość instalacji klimatyzatora w domu bez konieczności przerabiania istniejącej instalacji wentylacyjnej lub grzewczej.

Zalety klimatyzacji w domu

Klimatyzacja kojarzy się nam przede wszystkim z obniżaniem temperatury powietrza w pomieszczeniu. W praktyce nowoczesne klimatyzatory to urządzenia o znacznie większych możliwościach, dzięki którym możemy zadbać m.in. o odpowiednie nawilżenie powietrza lub podnieść nieco temperaturę wewnątrz podczas chłodnych letnich wieczorów. Za wyborem domowej klimatyzacji przemawia przede wszystkim fakt, że w klimatyzowanych pomieszczeniach śpimy i funkcjonujemy lepiej. Dotyczy to także aktywności intelektualnej, o czym przekonał się niejeden pracownik biura podczas awarii klimatyzatora. Klimatyzacja w domu jest szczególnie polecana w przypadku dzieci i osób starszych. Użytkowana w prawidłowy sposób i regularnie czyszczona nie stanowi żadnego zagrożenia, nawet dla alergików. Z jej obecności z pewnością ucieszą się również zwierzęta domowe, które podczas letnich upałów korzystają z różnych sposobów, żeby się ochłodzić.

TopVac proponuje klimatyzację do domu i mieszkania

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów marka TopVac rozszerzyła swoją ofertę o klimatyzację domową. W zależności do preferencji oraz budżetu proponujemy rozwiązania marek Samsung i Mitsubishi, a także LG, GREE i DAIKIN. Klientom poszukującym wydajnych i niedrogich klimatyzatorów do domu oferujemy urządzenia marki Kaisai. Każdą instalację projektujemy w oparciu o Państwa indywidualne potrzeby, dzięki czemu inwestycja w klimatyzację domową przekłada się na zapewnienie komfortu we wszystkich pomieszczeniach w domu.

Doradztwo

Na wycenę klimatyzacji ma wpływ wiele różnorodnych czynników. Jeżeli decydują się Państwo na zamontowanie instalacji chłodzącej w domu i biurze, możemy zaproponować najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Zapewnią one wydajną i ekonomiczną pracę oraz możliwość wieloletniej eksploatacji. Po omówieniu szczegółów przedstawimy kompleksową wycenę, dopasowaną do wymagań oraz możliwości finansowych każdego inwestora. Po zamontowaniu instalacji zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla każdego z oferowanych urządzeń.

Czynniki wpływające na koszt klimatyzacji

Rozwiązania poszczególnych producentów  różnią się między sobą właściwościami oraz ceną urządzenia jak i montażu. Dzięki szerokiej gamie urządzeń oferowanych w TopVac możemy precyzyjnie dobrać urządzenia do Państwa wymagań. Przygotowując wycenę przeprowadzamy dokładną rozmowę, która określa Państwa potrzeby oraz stan techniczny budynku, w którym ma zostać zamontowana instalacja. Bierzemy pod uwagę wielkość planowanego systemu, liczbę jednostek wewnętrznych i zewnętrznych oraz sposób i miejsce ich montażu. Nie bez znaczenia będzie także marka wybranego urządzenia, jego moc i parametry. Posiadając rozległą wiedzę i doświadczenie przygotujemy dla Państwa optymalną propozycję. Pozwoli ona na wydajne chłodzenie budynku, nie generując nadmiernych kosztów montażu i późniejszego użytkowania.

Warto postawić na profesjonalny montaż.

Większość klientów dąży do uzyskania jak najniższej ceny montażu klimatyzacji. Bazując na poradach z Internetu, podejmuje samodzielne próby wykonania instalacji. Mało kto ma jednak świadomość, że do kompleksowego zamontowania systemu niezbędne są wyspecjalizowane narzędzia oraz certyfikat uprawniający do pracy z czynnikiem chłodniczym. W konsekwencji późniejsza eksploatacja klimatyzacji może być mało wydajna i nieekonomiczna.

Współpracując z firmą TopVac mogą Państwo poznać na etapie projektu  całkowity koszt instalacji jeszcze przed podjęciem decyzji. Dodatkowo doświadczony sprzedawca może zaoferować atrakcyjne ceny urządzeń różnych producentów.
Zapraszamy do współpracy !

Poproś o wycenę już teraz – wypełnij formularz!

Uprzejmie prosimy o szczegółowe wypełnianie formularza. Znacząco przyspieszy to czas odpowiedzi na Państwa zapytanie. Dziękujemy!

    Napisz nam krótko jaki model odkurzacza centralnego używasz obecnie.

    Do wstępnej wyceny wystarczy kontakt !
    Zadzwoń: 604 27 27 27
    Lub napisz: instalacje@topvac.pl