promocje

KULMINACJA JESIENNYCH PROMOCJI

 

Jesień powitała naszych klientów licznymi promocjami, które zachęcają do inwestowania w system centralnego odkurzania i podwyższenia komfortu życia przy użyciu wysokiej jakości sprzętu.

Proponujemy promocję związaną z systemem Hide-A-Hose z wężem chowanym w ścianę, która zachęci i przyspieszy decyzję o zakupie tego funkcjonalnego systemu.

Cały asortyment Hide-A-Hose obniżamy do -20%. Oferta ważna jest od 03.10.2018 do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Kolejna promocja dotyczy wszystkich jednostek, które występują w pakietach promocyjnych z zestawem do sprzątania. Przy zakupie dowolnego  pakietu  otrzymujesz 3 gniazda ssące VEGA (białe lub kremowe) z 5-cio letnią gwarancją. Oferta obowiązuje od 03.10.2018 do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

MEGA PROMOCJA HUSKY  wiąże się z wysokiej klasy odkurzaczem marki Husky, który objęty jest 25-letnią gwarancją. Jednostka centralna Husky Evolution z zestawem do sprzątania stanowi idealne rozwiązanie dla osób z domem parterowym, piętrowym oraz w szczególności z domem z garażem i tarasem, gdzie posiadanie drugiego węża do sprzątania to wymarzone rozwiązanie dla domowników. Dlatego proponujemy przy zakupie pakietu Husky Evolution z zestawem do sprzątania (kod produktu CYKEVOPLKITP) dugi taki sam zestaw do sprzątania gratis. Zestaw do sprzątania składa się z 7 części oraz węża Superior o długości 9,1m, który objęty jest 5-letnią gwarancję. Korzystając z Mega promocji oszczędzasz 1075,00 zł. Oferta ważna jest od 03.10.2018 do 15.11.2018 lub do wyczerpania zapasów, dlatego już dziś serdecznie zachęcamy do zakupu.

 

Z poważaniem

Dział promocji i marketingu TopVac.