publikacje

Nasze publikacje na łamach gazety Budujemy Dom i Murator

Witamy,

kolejne publikacje już za nami głównie w wiodących czasopismach branżowych takich jak Budujemy Dom czy Murator oraz na popularnych  portalach internetowych. Swoje publikacje kierujemy do wszystkich czytelników zainteresowanych branżą odkurzaczy centralnych ale nie tylko, ponieważ wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowoczesne systemy odzysku ciepła – rekuperację.

W wydaniu kwietniowym magazynu Budujemy Dom można znaleźć obszerną prezentację systemu centralnego odkurzania Hide-A-Hose z wężem chowanym w ścianie. System ten z powodzeniem montowany jest od kilkunastu lat na całym świecie. Na łamach pism branżowych przekazujemy informacji o tym systemie. Aby ułatwić instalatorom montaż tego systemu przekazujemy kluczowe wskazówki jak poprawnie wykonać instalację i podłączyć system. Wydanie kwietniowe prezentuje instrukcję jak wykonać instalację krok po kroku oraz najważniejsze walory i wskazówki gdzie go stosować.

Zachęcamy naszych dystrybutorów i osoby zainteresowane systemem centralnego odkurzania do zaglądania i czytania naszych materiałów prasowych.