promocje

NOWOŚĆ Odkurzacze Centralne TopVac są już w sprzedaży zapraszamy!!!

 

 

Szanowni Państwo,

Z wielką radością informujemy, że mamy  już dostępne nowe modele odkurzaczy centralnych marki TopVac. Dla tych którzy dalej poszukają idealnego sprzętu do swojego domu czy mieszkania chcemy przedstawić naszą propozycję, która z pewnością ułatwi podjecie decyzji o zakupie dobrej jakości odkurzacza centralnego z osprzętem. Mamy w swej ofercie zarówno odkurzacze do sprzątania na sucho jak i modele do sprzątania na sucho i mokro z automatycznym odprowadzeniem śmieci do kanalizacji. Solidna konstrukcja, przyjazna filtracja, nowoczesny design oraz sprawdzone rozwiązania gwarantują długą niezawodną pracę i komfort podczas sprzątania.

PROMOCJA OBOWIĄZUJE NA ODKURZACZE CENTRALNE ZONDA I CHINOOK

Przy zakupie jednostki centralnej do sprzątania na sucho Zonda lub Chinook  z zestawem do sprzątania Premium drugi zestaw Standard dostajecie GRATIS!

TopVac Zonda pakiet promocyjny odkurzacz z zestawem do sprzątania

TopVac Chinook pakiet promocyjny odkurzacz z zestawem do sprzątania Premium

Liczy się kolejność zgłoszeń. Oferta obowiązuje od 17.03.2023 do wyczerpania zapasów.

Nasza Firma TopVac jako wyłączny importer odkurzaczy centralnych kanadyjskiego producenta w swojej ofercie obejmuje szeroką gamę jednostek centralnych marki TopVac, GREENline, GREENline PLUS, Duovac oraz Husky. Znane na całym świecie systemy centralnego odkurzania, które oferujemy są efektem ponad 55-letniej pracy wybitnych specjalistów. Bogata oferta gwarantuje wykorzystanie urządzeń w budownictwie mieszkaniowym jak i komercyjnym. Oferujemy wysokiej jakości akcesoria do sprzątania, gniazda, szufelki automatyczne, elementy systemu Hide-A-Hose oraz materiały instalacyjne renomowanej marki VACULINE.

Proszę nie zwlekać i sprawić sobie lub bliskiej Ci osobie wymarzony prezent.

Zapraszamy