promocje

PRÓSZYMY ZIMOWYMI PROMOCJAMI

Szanowni Państwo,

Zima zaskakuje nas każdego poranka, dlatego i my przyłączamy się do niej – prósząc ciekawymi promocjami. 25-letnia gwarancja zachęca do zakupu porządnego sprzętu, dlatego proponujemy Państwu odkurzacze centralne objęte tą właśnie gwarancją.
Przy zakupie pakietów z jednostkami Duovac Sensa i Duovac Asteria 5 gniazd ssących Vega (białych lub kremowych) dajemy GRATIS.
Gniazda ssące Vega z 5-letnią gwarancją, wyróżniają się klasycznym stylem, który z pewnością idealnie wkomponuje się w Wasz wystrój wnętrz. Gniazda Vega są bardzo uniwersalne, mogą być montowane zarówno do obudowy prostokątnej jak i kwadratowej, pasują do większości dostępnych puszek montażowych występujących w Polsce.
Kolejna propozycja dotyczy marek GREENline i GREENline PLUS. Do każdego z wymienionych poniżej pakietu promocyjnych 3 gniazda Vega białe lub kremowe dajemy GRATIS!
• GREENline 150 z zestawem do sprzątania KOD GL1502
• GREENline 250 z zestawem do sprzątania KOD GL2503
• GREENline PLUS SVS700 z zestawem do sprzątania KOD 21800
• GREENline PLUS SVS800 z zestawem do sprzątania KOD 21900
Dla zwolenników marki Husky również mamy dobre informację. Przygotowaliśmy dla Państwa promocje z jednostkami Husky Flex oraz Husky Evolution.
Przy zakupie pakietu promocyjnego Husky Flex z zestawem do sprzątania szczotkę dwu-funkcyjna o kodzie GL1005 dokładamy GRATIS!
Przy zakupie pakietu promocyjnego Husky Evolution z zestawem do sprzątania Superior Duovac z wężem o długości 9,1m drugi identyczny zestaw dostajecie gratis!
Dodatkowy zestaw może być wykorzystany do sprzątania na piętrze lub jako osprzęt garażowy!
Zachęcamy do inwestowania w system centralnego odkurzania i podwyższenia komfortu życia przy użyciu wysokiej jakości sprzętu, dlatego proponujemy tylko sprawdzone i pewne rozwiązania.

Oferty obowiązują od 06.02.2019 do 30.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kliknij tu: https://www.topvac.pl/kategoria-produktu/pakiety-promocyjne/
Już dziś serdecznie zachęcamy do zakupu.

JOANNA URBANIAK