publikacje

Publikacje TopVac w wiodących wydawnictwach prasowych.

Kolejne miesiące przyniosły nowe ciekawe publikacje, które zaprezentowaliśmy na łamach takich gazet jak Murator, Budujemy Dom, Magazyn Instalatora i ABC Instalatora oraz na portalach branżowych.

Swoje materiały kierujemy do wszystkich czytelników zainteresowanych branżą odkurzaczy centralnych. W ostatnim czasie nasze artykuły dotyczyły głównie:

  • nowego modelu Husky Evolution,

Dużym zainteresowanie cieszy się nowy model EVOLUTION na jubileusz marki Husky. Jednostka ta odznacza się nieprzeciętną siłą ssącą  i bardzo solidnym wykonaniem oraz 25-letnią gwarancją.

 

  • systemu Hide-A-Hose z wężem ukrytym w ścianie,

Na dużą uwagę zasługuje system Hide-A-Hose z wężem chowanym w ścianie. System ten z powodzeniem instalowany  jest od kilkunastu lat na całym świecie, w Polsce stosowany jest od niedawna ale mimo to szybko zdobył zagorzałych zwolenników i już cieszy wielu użytkowników. Na łamach pism branżowych dbamy o przekazanie rzetelnych  informacji o tym systemie. Aby ułatwić montaż tego systemu instalatorom i nie tylko im, zamieściliśmy szczegółową instrukcję montażową krok po kroku z licznymi zdjęciami i kluczowymi wskazówkami, jak poprawnie wykonać instalację i podłączyć system.

 

  • rury dwuwarstwowej,

Bardzo ważną kwestią jest również, zapoznanie potencjalnych klientów z nową dwuwarstwową antystatyczną rurą instalacyjną. Na łamach prasy przedstawiamy liczne walory i właściwości tej rury, aby zwiększyć wiedzę naszych czytelników i zachęcić ich do zakupu.

 

  • odkurzaczy Husky Automatic do sprzątania na mokro.

Zachęcamy  wszystkie osoby zainteresowane systemami centralnego odkurzania do zaglądania i czytania naszych materiałów na łamach wiodących wydawnictw prasowych. Do końca 2018 roku planujemy przedstawić wiele ciekawych zagadnień  z naszej branży.

Magazyn Instalatora

Wydanie kwiecień 2018   System Hide-A-Hose inwestycja na lata!

Publikacja zawiera informację na czym polega ten system oraz najważniejsze walory i wskazówki gdzie go stosować. Prezentacja wizualna jednostki centralnej Husky Evolution dedykowanej również do tego rodzaju systemu.

ABC Instalatora

Wydanie maj 2018 Artykuł poświęcony dokładnemu opisowi jak wykonać instalację Hide-A-Hose krok po kroku łącznie z zdjęciami. Prezentujemy przykładowe koszty instalacji oraz niezbędne elementy potrzebne do wykonania systemu.

 

ABC Instalatora

Wydanie czerwiec 2018 DUOVAC ASTERIA JUBILEUSZOWA PROMOCJA  reklama promocyjna z jednostką centralną Duovac Asteria  zamieszczona na okładce gazety.

Murator

Wydanie KWIECIEŃ/MAJ/CZERWIEC 2018 LIMITED EDITION NA JUBILEUSZ 50-LECIA MARKI HUSKY reklama promocyjna z jednostką centralną Husky Evolution.

 

Budujemy Dom

Wydanie kwiecień 2018 System Hide-A-Hose inwestycja na lata!

Publikacja zawiera informację na czym polega ten system oraz najważniejsze walory i wskazówki gdzie go stosować. Prezentacja wizualna jednostki centralnej Husky Evolution dedykowanej również do tego rodzaju systemu.

Antystatyczna rura instalacyjna- opis najważniejszych zalej rury dwuwarstwowej.

 

Budujemy Dom

Wydanie maj 2018 Reklama promocyjnq z  jednostką centralną Husky Evolution, oraz informację o antystatycznej rurze dwuwarstwowej. 

Budujemy Dom

Wydanie czerwiec 2018 System Hide-A-Hose. Publikacja zawiera informację na czym polega ten system Hide-A-Hose oraz najważniejsze walory i wskazówki gdzie go stosować. Prezentacja wizualna jednostki centralnej Husky Evolution dedykowanej również do tego rodzaju systemu.

Dodatkowa zakładka z informacją o jednostkach wodnych PRO AUTOMATIC.