publikacje

Publikacje TopVac w wiodących wydawnictwach prasowych.

Witamy serdecznie – nie zwalniamy tempa, kolejne publikacje już za nami głównie w takich gazetach jak Budujemy Dom, Murator, jak również Magazyn Instalatora oraz na portalach branżowych. Swoje publikacje kierujemy do wszystkich czytelników zainteresowanych branżą odkurzaczy centralnych. W ostatnim czasie nasze artykuły dotyczyły głównie promocji nowego modelu Husky Evolution oraz Duovac Asteria, systemu Hide-A-Hose z wężem ukrytym w ścianie, promocji na modele GREENLine  oraz systemu wodnego.

Duży nacisk kładziemy na zapoznanie się czytelników z nową jednostką centralną kanadyjskiego producenta New Air model Husky Evolution oraz Duovac Asteria. Jednostki te odznaczają się nieprzeciętną siłą i bardzo solidnym wykonaniem oraz niespotykaną na rynku gwarancją 25-lat.

Bardzo ważnym tematem jest również, zapoznanie potencjalnych klientów z systemem wodnym, gdzie odkurzacze Pro Automatic automatycznie pozbywają się śmieci do kanalizacji. Na łamach prasy przedstawiamy liczne walory i właściwości tego systemu, aby zwiększyć wiedzę naszych czytelników i zachęcić ich do zakupu.

Na dużą uwagę zasługuje system Hide-A-Hose z wężem chowanym w ścianie. System ten z powodzeniem montowany jest od kilkunastu lat na całym świecie, w Polsce stosowany jest od niedawna ale szybko zdobywa zwolenników i już cieszy wielu użytkowników. Na łamach pism branżowych dbamy o przekazanie informacji o tym systemie oraz aby ułatwić instalatorom i nie tylko im montaż tego systemu przekazujemy kluczowe wskazówki jak poprawnie wykonać instalację i podłączyć system.

Zachęcamy naszych dystrybutorów i osoby zainteresowane systemem centralnego odkurzania do zaglądania i czytania naszych materiałów prasowych.

ABC Instalatora

Wydanie lipiec 2018 Reklama promocyjna z jednostką centralną Duovac Asteria  zamieszczona na okładce gazety.

Artykuł o systemie wodnym z jednostkami PRO AUTOMATIC, zasada działania, wskazówki na co zwrócić uwagę przy wodnej instalacji.

ABC Instalatora

Wydanie wrzesień 2018 Reklama promocyjna o marce GRRENLine z jednostką centralną GREENLine 250

Budujemy Dom

Wydanie lipiec/sierpień 2018 LIMITED EDITIONE NA JUBILEUSZ 50-LECIA MARKI HUSKY reklama promocyjna z jednostką centralną Husky Evolution.

Oraz informacja o marce GREENLine  w dziale Aktualności.

Budujemy Dom

Wydanie wrzesień 2018 Najlepiej ciągnie Husky! Publikacja zawiera informacje o systemie jednostek centralnych Husky Automatic z automatycznym odpływem zanieczyszczeń do kanalizacji.

Oraz informacje o systemie Hide-A-Hose w dziale Aktualności.

Murator

Wydanie lipiec 2018 reklama promocyjna z jednostką centralną Duovac Asteria z 25-letnią gwarancją.

Oraz informację o jednostce Husky Evolution. W informacjach o nowym produkcie.

Murator

Wydanie sierpień 2018 LIMITED EDITION NA JUBILEUSZ 50-LECIA MARKI HUSKY reklama promocyjna z jednostką centralną Husky Evolution.

Oraz informacje o marce GREENLine W informacjach o nowych produktach.

Murator

Wydanie wrzesień 2018 LIMITED EDITION NA JUBILEUSZ 50-LECIA MARKI HUSKY reklama promocyjna z jednostką centralną Husky Evolution.