publikacje

Publikacje TopVac w wiodących wydawnictwach prasowych.

Witamy serdecznie,

kolejne publikacje już za nami głównie w wiodących czasopismach branżowych takich jak Budujemy Dom czy Murator oraz na popularnych  portalach internetowych. Swoje publikacje kierujemy do wszystkich czytelników zainteresowanych branżą odkurzaczy centralnych ale nie tylko, ponieważ wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowoczesne systemy odzysku ciepła – rekuperację. W ostatnim czasie nasze artykuły dotyczyły miedzy innymi takich tematów jak:

  • promocji nowego modelu Duovac Air10 oraz Husky Evolution
  • systemu Hide-A-Hose z wężem ukrytym w ścianie,
  • promocji na modele GREENLine
  • bardzo popularnego systemu wodnego PRO AUTOMATIC.

 

Duży nacisk kładziemy na zapoznanie się czytelników z nową jednostką centralną kanadyjskiego producenta New Air model Husky Evolution oraz Duovac Air10. Jednostki te odznaczają się nieprzeciętną siłą i bardzo solidnym wykonaniem oraz niespotykaną na rynku gwarancją 25-lat.

Bardzo ważnym tematem jest również, zapoznanie potencjalnych klientów z systemem wodnym, gdzie odkurzacze Pro Automatic automatycznie pozbywają się śmieci do kanalizacji. Na łamach prasy przedstawiamy liczne walory i właściwości tego systemu, aby zwiększyć wiedzę naszych czytelników i zachęcić ich do zakupu.

Na dużą uwagę zasługuje system Hide-A-Hose z wężem chowanym w ścianie. System ten z powodzeniem montowany jest od kilkunastu lat na całym świecie, w Polsce stosowany jest od niedawna ale szybko zdobywa zwolenników i już cieszy wielu użytkowników. Na łamach pism branżowych dbamy o przekazanie informacji o tym systemie oraz aby ułatwić instalatorom i nie tylko im montaż tego systemu przekazujemy kluczowe wskazówki jak poprawnie wykonać instalację i podłączyć system.

Zachęcamy naszych dystrybutorów i osoby zainteresowane systemem centralnego odkurzania do zaglądania i czytania naszych materiałów prasowych.

Budujemy Dom

Wydanie styczeń/luty 2020 Ranking odkurzaczy centralnych. Artykuł o systemie wodnym z jednostkami PRO AUTOMATIC, zasada działania, wskazówki na co zwrócić uwagę przy wodnej instalacji.

Dodatkowa zakładka z informacją o Rekuperacji – nowoczesne rury TopFlex Ag System.

Budujemy Dom

Wydanie marzec 2020 Reklama promocyjna z jednostką centralną Husky Evolution.

Oraz informacja o marce GREENLine  w dziale Aktualności.

Budujemy Dom

Wydanie kwiecień 2020 System Hide-A-Hose. Publikacja zawiera informację na czym polega ten system Hide-A-Hose oraz instrukcję jak wykonać instalację krok po kroku oraz najważniejsze walory i wskazówki gdzie go stosować.

Dodatkowa zakładka z informacją o jednostkach wodnych PRO AUTOMATIC.

 Murator

Wydanie styczeń 2020 DUOVAC Air10 reklama promocyjna z jednostką centralną Duovac Air10

 Murator

Wydanie marzec 2020 Reklama promocyjna z jednostką centralną Husky Evolution