publikacje

Publikacje TopVac w wiodących wydawnictwach prasowych.

Początek roku zaowocował licznymi publikacjami na łamach takich gazet jak Murator, Budujemy Dom, Magazyn Instalatora i ABC Instalatora oraz na portalach branżowych. Swoje publikacje kierujemy do wszystkich czytelników zainteresowanych branżą odkurzaczy centralnych. W ostatnim czasie nasze artykuły dotyczyły głównie nowego modelu Husky Evolution, systemu Hide-A-Hose z wężem ukrytym w ścianie, rury dwuwarstwowej oraz odkurzaczy Husky Automatic do  sprzątania na mokro.

Duży nacisk kładziemy na przedstawienie czytelnikom nowej jednostki centralnej kanadyjskiego producenta  Husky Evolution. Jednostka ta odznacza się nieprzeciętną siłą ssącą  i bardzo solidnym wykonaniem oraz 25-letnią gwarancją.

Bardzo ważną kwestią jest również, zapoznanie potencjalnych klientów z nową dwuwarstwową antystatyczną rurą instalacyjną. Na łamach prasy przedstawiamy liczne walory i właściwości tej rury, aby zwiększyć wiedzę naszych czytelników i zachęcić ich do zakupu.

Na dużą uwagę zasługuje system Hide-A-Hose z wężem chowanym w ścianie. System ten z powodzeniem instalowany  jest od kilkunastu lat na całym świecie, w Polsce stosowany jest od niedawna ale mimo to szybko zdobył zagorzałych zwolenników i już cieszy wielu użytkowników. Na łamach pism branżowych dbamy o przekazanie rzetelnych  informacji o tym systemie. Aby ułatwić montaż tego systemu instalatorom i nie tylko im, zamieściliśmy szczegółową instrukcję montażową krok po kroku z licznymi zdjęciami i kluczowymi wskazówkami, jak poprawnie wykonać instalację i podłączyć system.

Zachęcamy  wszystkie osoby zainteresowane systemami centralnego odkurzania do zaglądania i czytania naszych materiałów na łamach wiodących wydawnictw prasowych. Do końca 2018 roku planujemy przedstawić wiele ciekawych zagadnień  z naszej branży.


Magazyn Instalatora

Wydanie styczeń 2018 Stawiamy na jakość! Publikacja zawiera informację o proponowanych markach, zastosowanym systemie filtracji oraz najważniejsze zalety naszych odkurzaczy centralnych.

ABC Instalatora

Wydanie luty 2018 LIMITED EDITIO NA JUBILEUSZ 50-LECIA MARKI HUSKY reklama promocyjna z jednostką centralną Husky Evolution  zamieszczona na okładce gazety.

ABC Instalatora

Wydanie marzec 2018 Wąż ukryty w ścianie! Artykuł opisujący system Hide-A-Hose oraz nowość antystatyczną rurę instalacyjną.

 

 


Murator

Wydanie styczeń 2018 Odkurzacz centralny nowość! Materiał opisujący rurę antystatyczną dwuwarstwową.

Murator

Wydanie luty 2018 LIMITED EDITION NA JUBILEUSZ 50-LECIA MARKI HUSKY reklama promocyjna z jednostką centralną Husky Evolution.

Murator

Wydanie marzec 2018 Wąż ukryty w ścianie! Artykuł opisujący system Hide-A-Hose oraz reklama jednostki Husky Evolution.

 

 


Budujemy Dom

Wydanie styczeń/luty 2018 LIMITED EDITION NA JUBILEUSZ 50-LECIA MARKI HUSKY reklama promocyjna z jednostką centralną Husky Evolution.

Budujemy Dom

Wydanie marzec 2018 Najlepiej ciągnie Husky! Publikacja zawiera informacje o systemie jednostek centralnych Husky Automatic z automatycznym odpływem zanieczyszczeń do kanalizacji oraz reklamę promocyjną jednostką centralną Husky Evolution.