Dobra wentylacja znaczy więcej niż tylko świeże powietrze. Jest podstawowym warunkiem komfortowego mieszkania. Powietrze do oddychania zawierające tlen łagodzi objawy stresu i poprawia ogólne samopoczucie.

Bezpieczeństwo i ochrona, jako pozytywny aspekt decentralnej wentylacji pomieszczeń mieszkalnych, są często niedoceniane. Brak konieczności otwierania okien w celu wentylacji jest nawet zaletą. Sama ochrona antywłamaniowa i nurtujące pytanie, czy wszystkie okna są na pewno zamknięte – zwłaszcza w okresie urlopu. Jeszcze ważniejsza jest ochrona małych dzieci, dla których otwarte okno wiąże się z ryzykiem wypadku. Kłopot ten bierzemy na siebie, zapewniając naszym klientom doskonałe poczucie bezpieczeństwa.

CZAS NA ZMIANĘ MYŚLENIA

Współczesne technologie wentylacyjne są obecnie nieodłącznym elementem domów niskoenergetycznych. Kto buduje z myślą o przyszłości, uwzględnia wentylację automatyczną. Nowoczesne substancje budowlane zapewniają skuteczną izolację budynku, dzięki czemu zanieczyszczenia i wilgoć nie wydostają się na zewnątrz. W przypadku niewystarczającej wentylacji skutkiem są wilgotne pomieszczenia, a nawet pleśń. Regulacja klimatu w pomieszczeniach sprzyja zachowaniu substancji budowlanej. Jednocześnie wzrasta wartość nieruchomości.

Można zapomnieć o przesądach, zgodnie z którymi instalacja wentylacyjna wiąże się ze skomplikowanym montażem i dużymi wymogami w zakresie konserwacji. Nowoczesne systemy świeżego powietrza getAir przekonują prostą, ale wysoce skuteczną technologią. Dzięki kompaktowej konstrukcji wysiłek związany z montażem polegającym na zasadzie wtykowej jest bardzo mały. Modułowa budowa sprawia, że wymiana filtra przebiega wyjątkowo łatwo. Wyrafinowane pod względem jakościowym technologie gwarantują ponadto długą trwałość.

Rewolucja w wentylacji pomieszczeń mieszkalnych

Systemy świeżego powietrza getAir wprowadzają nową generację do decentralnej wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Innowacyjne systemy wentylacji z odzyskiwaniem ciepła są naszą kluczową kompetencją, którą w ostatnich latach stale ulepszaliśmy i rozwijaliśmy.

SmartFan® jest wynikiem naszych wieloletnich prac badawczo-rozwojowych. Technologia getAir opiera się na innowacyjnych komponentach, które izolują dźwięk, optymalizują przepływ powietrza, filtrują powietrze nawiewane zgodnie z PM 2.5, a także odzyskują ciepło. Ponieważ wydajność to nie wszystko: dopiero gdy efektywna technologia zostanie połączona z kompaktowym wzornictwem, powstanie perfekcyjna kompozycja.

Zaufaj technologii SmartFan®

SmartFan® jest systemem wentylacyjnym firmy getAir do decentralnej wentylacji pomieszczeń mieszkalnych w całym domu. Idealnie dopasowuje się do otoczenia mieszkania i jest unikatowym produktem na rynku zarówno pod względem optymalnego przepływu powietrza, jak i minimalnej głośności.

SmartFan® można zainstalować odpowiednio do potrzeb w dowolnej liczbie pomieszczeń w całym domu. Z reguły decentralna wentylacja pomieszczeń mieszkalnych jest instalowana w obszarach powietrza nawiewanego, salonie, sypialni i pokoju dziecięcym. Podczas wentylacji pomieszczeń mieszkalnych SmartFan® jednocześnie pracują dwa urządzenia, które są wpuszczane w ścianę domu za pomocą otworu rdzeniowego. Wszystkie urządzenia są sterowane centralnie za pomocą jednego sterownika.

Interaktywny widok 360°

  0%

  SmartFan®

  Najmniejszy, najcichszy i najwydajniejszy wentylator do pomieszczeń mieszkalnych w swojej klasie.

  Oszczędność energii grzewczej do

  50

  Odzyskiwania ciepła do

  91

  Wydajność powietrza do

  46

  Poziom ciśnienia akustycznego od

  11

  Sterowanie SmartFan®

  Za pomocą panelu ściennego lub jako inteligentna aplikacja

  Sterowanie za pomocą aplikacji

  W przyszłości możliwe będzie sterowanie wszystkimi funkcjami wentylacji pomieszczeń mieszkalnych za pomocą aplikacji na smartfony. Intuicyjny interfejs użytkownika oferuje wszystkie funkcje sterownika TOUCH.

  Sterownik TOUCH

  Dotknięciem palca można wybrać na sterowniku TOUCH jeden z czterech poziomów mocy dla wybranych grup pomieszczeń. Pozwala to na określenie ponad sześciu wstępnie ustawionych trybów.

  Sterownik LED

  Sterownik LED jest obsługiwany bardzo prosto za pomocą czterech przycisków. Bardzo przejrzysty układ umożliwia ustawianie stopni mocy oraz wstępnie zdefiniowanych trybów.

  Wypróbuj intuicyjną obsługę już teraz!

  Sterownik TOUCH

  Prosta zmiana dzięki innowacyjnemu systemowi wtykowemu

  Indywidualna decyzja:
  sterownik TOUCH lub LED

  Elastyczny sterownik getAir jest skonstruowany modułowo. Ramka i panel obsługowy są wkładane na podstawę bez użycia narzędzi. Dzięki temu panel obsługowy sterownika LED można w każdej chwili uzupełnić o wielofunkcyjny sterownik TOUCH. i tym samym w bardzo prosty sposób dopasować go do potrzeb i sytuacji.

  Inteligentny sterownik TOUCH perfekcyjnie dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Pozwala to na jednoczesne reagowanie na różne wymogi w zakresie wentylacji

  Wentylacja dzięki regulacji strefowej

  Strefa 3: pokój dziecięcy

  Sytuacja:dziecko śpi
  Wymóg:nieduża wilgotność, nieznaczny hałas
  Rozwiązanie:tryb snu z automatyczną regulacją wilgotności

  Strefa 2: łazienka

  Sytuacja:osoba kąpie się
  Wymóg:duża wilgotność
  Rozwiązanie:wentylacja intensywna z automatyczną regulacją wilgotności

  Strefa 1: salon

  Sytuacjaimpreza urodzinowa
  Wymóg:duża wilgotność, zwiększone zużycie tlenu
  Rozwiązanie:tryb imprezowy z automatyczną regulacją wilgotności

  Rozwiązanie dachowe Smart Fan® D

  SmartFan® D to rozwiązanie getAir dla gołębników, zapewniające bezproblemowe świeże powietrze. System jest kompatybilny z prawie wszystkimi połaciami dachowymi, pięknie komponuje się z dekoracją dachu i dachu zewnętrznego. SmartFan® D, podobnie jak wszystkie systemy getAir, jest wyposażony w drenaż do ewentualnej kondensacji.

  Rozwiązanie do kuchni/łazienki Smart Fan® X

  SmartFan® X z łatwością dopasuje się do wystroju nawet najmniejszego pomieszczenia. Zapobiega nieprzyjemnym zapachom i wilgoci w łazience, toalecie czy kuchni. Opatentowana membrana irysowa to cecha małego, okrągłego wentylatora. Wentylator można włączać i wyłączać za pomocą przełącznika pokojowego lub dowolnego innego zewnętrznego przełącznika.

  Rozwiązanie piwniczne SmartFan® K

  SmartFan® K z czujnikiem z łatwością usuwa wilgotne i spleśniałe powietrze z piwnic, zapobiegając powstawaniu pleśni. Wylot/zasilacz ze stali nierdzewnej jest umieszczony nad ziemią i ładnie komponuje się z otoczeniem.

  Rozwiązanie montażowe na profilu okiennym SmartFan® L

  Urządzenie jest ukryte w profilu okiennym i może być montowane w zewnętrznym systemie izolacji i wykończenia (EIFS) o grubości tylko 60 mm.Dzięki innowacyjnemu systemowi montażu 180°, SmartFan® L może być montowany z lewej lub prawej strony profil okna.
  Odpowiedni produkt do każdego zastosowania.

  Wszystkie produkty w skrócie

  Oprócz wiodącego produktu do decentralnej wentylacji pomieszczeń mieszkalnych, SmartFan, swoją ofertę produktów można optymalnie rozszerzyć o easyFan i ObjektFan, które opierają się na technologii SmartFan i posiadają podobne właściwości. Zasadniczo systemy różnią się pod względem sterowania. SmartFan spełnia wszystkie możliwe wymagania w zakresie wentylacji dzięki wielofunkcyjnemu sterownikowi TOUCH, natomiast easyFan i ObjektFan koncentrują się na najważniejszych funkcjach za pomocą sterownika PUSH i EASY.
  Przegląd dotyczący sterowaniaSmartFan —
  inteligentne rozwiązanie do wszechstronnych zastosowań
  easyFan —
  lider pod względem stosunku ceny do jakości
  ObjektFan —
  do dużych projektów wrażliwych pod względem ceny

  Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji