Klientom poszukującym niezawodnych rozwiązań oferujemy rekuperatory TopVAC VERTICAL, HORIZONTAL i PODSUFITOWE w kilku wariantach: TopVAC 350/350FCF, TopVAC 450/450FCF i TopVAC 550. Wariant urządzenia każdorazowo dobieramy adekwatnie do wielkości obiektu mieszkalnego lub użytkowego tak, aby zapewnić najbardziej efektywne działanie układu odzysku ciepła.

MODEL PODSUFITOWY

Jedną z wielu zalet podsufitowych rekuperatorów są niskoenergetyczne wentylatory oraz cicha praca dzięki optymalnie dobranym komponentom i izolacji. Kluczowe znaczenie ma system FLOW BALANCING, który utrzymuje stałe i równe wydatki powietrza, przez co redukuje koszty ogrzewania. Rekuperator przeznaczony jest do montażu przy suficie co korzystnie wpływa na zagospodarowanie przestrzeni w pomieszczeniu.

MODEL HORIZONTAL z uwagi na swoją smukłą konstrukcję oraz optymalną izolację cieplną 50 mm, głównie skierowany jest do tych budynków w których rekuperator zainstalowany jest np. na poddaszu.

    0%

    MODEL VERTICAL charakteryzują się zwartą konstrukcją, dużą wydajnością a przy tym niskim zużyciem energii oraz cichą pracą.

      0%