Komfort użytkowania

Saniflo łączy w sobie wszystkie najistotniejsze cechy, które decydują o wyjątkowej trwałości rozwiązania oraz komforcie jego użytkowania.

Odkurzacze Saniflo wyróżnia:

  • najwyższa jakość
  • niezawodne silniki
  • skuteczna filtracja
  • cicha praca
  • uniwersalne zastosowanie

50 lat doświadczenia

Oryginalne, kanadyjskie odkurzacze centralne marki Saniflo produkowane są przez doświadczonego, światowego lidera w tej branży – firmę NUERA AIR, która od ponad 50 lat wyznacza kierunek rozwoju technologii systemów odkurzania na świecie.

Bezpieczeństwo

Jednostki Saniflo zostały wyposażone w system filtracji Hybrid Cyclonic polegający na filtrze głównym DuoFib Velcro z możliwością prania w pralce oraz filtracji cyklonicznej. Dodatkowo istnieje możliwość rozbudowy systemu o wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy. To idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na różnego typu alergie wziewne. Gwarantuje doskonałą jakość powietrza oraz natychmiastową ulgę.

Uniwersalne zastosowanie

Wiedza producenta pozwoliła stworzyć szeroką gamę jednostek Saniflo do odkurzania na sucho, o parametrach umożliwiających obsługę zarówno powierzchni mieszkalnych, jak i wielkopowierzchniowych obiektów komercyjnych. Odkurzacze Saniflo znajdują zastosowanie w domach jednorodzinnych, apartamentach, pensjonatach i hotelach, a także siedziba dużych firm oraz biurowcach.

Gwarancja

Wyposażenie odkurzaczy Saniflo w niezawodne i trwałe silniki Ametek Lamb i Domel znajduje odzwierciedlenie w okresie gwarancji. W większości jednostki objęte są pięcioletnim okresem gwarancji. Nie dotyczy to modeli SM40 i SM60, które producent objął 10-letnią gwarancją użytkowania. Jednostki Saniflo dostępne są wyłącznie w najlepszych hurtowniach na terenie całego kraju.

Jednostki Saniflo dostępne są wyłącznie w najlepszych hurtowniach na terenie całego kraju.

do 180 m2

Jednostka centralna Saniflo SM10

Przeznaczona do domów o powierzchni 180m2
do 250 m2

Jednostka centralna Saniflo SM20

Przeznaczona do domów o powierzchni 250m2
do 400m2

Jednostka centralna Saniflo SM40

Przeznaczona do domów o powierzchni 400m2
do 500 m2

Jednostka centralna Saniflo SM60

Przeznaczona do domów o powierzchni 500m2

NOWOŚĆ

1500m2

Jednostka centralna Saniflo SM90

Przeznaczona do domów o powierzchni 1500m2
2x300m2

Jednostka centralna Saniflo SM80

Przeznaczona do domów o powierzchni 2x300m2