System instalacyjny Top AIR VENTILATION – bakteriobójczy i antystatyczny!

Bardzo ważnym elementem w systemie rekuperacji jest instalacja transportująca powietrze. Powinna mieć ona odpowiednie właściwości i cechy. System Top FLEX System Ag składa się z rozdzielaczy, skrzynek rozprężnych i rury wentylacyjnej Top FLEX System Ag.

Elementy składowe są proste w montażu i bezawaryjne. Instalacja Top AIR jest bakteriobójcza i antystatyczna, charakteryzuje się wysokim stopniem higieny i bezpieczeństwa dla zdrowia.

Przemyślana konstrukcja systemu instalacyjnego Top AIR pozwala na uzyskanie odpowiedniego przepływu powietrza bez strat, co daje możliwość optymalnego doboru jednostki rekuperacyjnej oraz właściwego działania całego systemu.

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oferujemy dwa systemy dystrybucji powietrza:

System Top FLEX – modułowy system bakteriobójczy, przeznaczony do instalacji w mniejszych obiektach mieszkalnych.

Prezentujemy kilka przykładowych elementów tego systemu

NOWOCZESNA RURA WENTYLACYJNA Top FLEX System Ag

Głównym elementem systemu Top AIR VENTILATION jest nowoczesna rura wentylacyjna Top FLEX System Ag. Rura, ta posiada antybakteryjną, grzybobójczą wewnętrzną powłokę zawierającą srebro, przez co nie dochodzi do procesów migracji, jonizacji. Zastosowanie srebra zapewnia długoletnie działanie bakteriobójcze bez względu na temperaturę oraz wilgotność powietrza. Dodatkową zaletą wewnętrznej warstwy rury Top FLEX System Ag jest działanie antystatyczne, przez które skutecznie ogranicza się gromadzenie i osiadanie kurzu w rurociągu. Przy użyciu tej rury uzyskujemy odpowiednie przepływy powietrza bez strat, a tym samym optymalne działanie całego systemu rekuperacji.

SKRZYNKI I ROZDZIELACZE

Skrzynki nawiewno-wyciągowe i rozdzielacze zaprojektowano z myślą o łatwym zamontowaniu oraz bezproblemowym i praktycznym użytkowaniu. Każdy element pasuje do wszystkich rur karbowanych o Ø75 dostępnych na rynku wentylacyjnym. Kształt skrzynek i rozdzielaczy gwarantuje swobodny przepływ powietrza, a ich gładka powierzchnia nie dopuszcza do osadzania zanieczyszczeń. Z uwagi na przemyślaną konstrukcję, skrzynki możemy zamontować pionowo w suficie powieszanym lub w posadzce, jak i poziomo w

NIEZAWODNE USZCZELKI

Oryginalne uszczelki jako bardzo ważny element systemu zabezpieczają szczelność instalacji oraz gwarantują bezawaryjną pracę systemu przez wiele lat.

Jeśli jesteś zainteresowany całą naszą ofertą zapraszamy