KUCHNIA / GARDEROBA

Jednym z praktycznych i funkcjonalnych urządzeń, które pomaga w utrzymaniu czystości jest Vroom Kuchnia/Garderoba/Garaż. Najczęściej montowany jest w zabudowie meblowej (kuchnia), ale nie tylko. Dobrą lokalizacją kasety VROOM garaż lub pomieszczenie do majsterkowania, gdzie również należy dbać o porządek. Proponujemy Państwu kilka ciekawych zdjęć aranżacyjnych oraz filmy, pokazujące praktyczne wykorzystanie urządzeń.

Wystarczy wyciągnąć wąż ssący z kasety, włączyć blokadę zabezpieczającą przed cofnięciem się węża i już sprawnie działamy!

W mgnieniu oka wszystkie pyłki, okruchy i ziarna lądują w odkurzaczu.

GARAŻ / KOTŁOWNIA

Vroom GARAŻ/KOTŁOWNIA to natynkowy system węża chowanego w instalacji, idealny do sprzątania pomieszczeń gospodarczych (garaż, strefy robocze, kotłownia) oraz samochodu.

Przy pomocy VROOM GARAŻ/KOTŁOWNIA szybko i sprawnie posprzątamy suche zanieczyszczenia z posadzek, sufitów i innych miejsc. Wystarczy jednym pociągnięciem wysunąć wąż z instalacji i system jest gotowy do pracy.

Dokładne sprzątanie samochodu, bez dodatkowych urządzeń i straty miejsca na ich przechowywanie. Po skończonej pracy wystarczy przyłożyć rękę do końcówki węża, który sam chowa się do instalacji.

Sprawdź, jakie to wygodne i proste !!!