promocje

ZIMOWE MEGA PROMOCJE

Szanowni Państwo,

Zbliża się gorący okres zakupów przedświątecznych, dlatego chcemy Państwu przedstawić naszą propozycję, która z pewnością ułatwi podjecie decyzji o zakupie dobrej jakości odkurzacza centralnego z osprzętem.

Przy zakupie dowolnej jednostki centralnej z zestawem do sprzątania na sucho jeden z czterech gratisów jest dla Państwa. Liczy się kolejność zgłoszeń. Oferta obowiązuje od 04.11.2019 do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Nasza Firma TopVac jako wyłączny importer odkurzaczy centralnych kanadyjskiego producenta w swojej ofercie obejmuje szeroką gamę jednostek centralnych marki Saniflo, GREENline, GREENline PLUS, Duovac oraz Husky. Znane na całym świecie systemy centralnego odkurzania, które oferujemy są efektem ponad 50-letniej pracy wybitnych specjalistów. Bogata oferta gwarantuje wykorzystanie urządzeń w budownictwie mieszkaniowym jak i komercyjnym.  Oferujemy wysokiej jakości akcesoria do sprzątania, gniazda, szufelki automatyczne, elementy systemu Hide-A-Hose oraz materiały instalacyjne renomowanej marki VACULINE.

Proszę nie zwlekać i sprawić sobie wymarzony prezent pod choinkę.